Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Montaż drzwi przesuwnych typu barn door wymaga użycia systemów przesuwnych, dzięki któremu skrzydła swobodnie poruszają się po prowadnicy. Nasze systemy drzwi przesuwnych wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są wytrzymałe, a ich użytkowanie każdego dnia jest wygodne. Również montaż systemu jest intuicyjny i nie wymaga specjalistycznych narzędzi i wiedzy – możliwy jest montaż we własnym zakresie.

Wysokiej klasy systemy drzwi przesuwnych od polskiego producenta

Wieszaki drzwi przesuwnych, rolki i prowadnice to elementy systemów drzwi przesuwnych, dzięki który są one tak bardzo funkcjonalne. W zależności od zastosowanych komponentów uzyskujemy także inny design. W naszej ofercie dostępne są wzory klasyczne i wzory „T”, bardzo subtelne, a także podkowy, również w wersji light, mniej wyraziste od tych tradycyjnych. W zależności od wybranego wzoru systemu drzwi przesuwnych, uzyskujemy inny efekt, który podkreśla stylistykę, w jakiej wykonane zostały drzwi przesuwne drewniane bądź metalowe.

Wybierając nasze systemy drzwi przesuwnych, masz gwarancję najwyższej jakości wykonania oraz materiałów użytych podczas produkcji. Doświadczenie i wiedza w zakresie produkcji drzwi oraz systemów do drzwi przesuwnych umożliwia nam przygotowywanie produktów, które polecane są przez architektów wnętrz i inwestorów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.