Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Akcesoria do drzwi przesuwnych pozwalają w pełni cieszyć się funkcjonalnością całego systemu. Samodomykacz do drzwi przesuwnych jest elementem, który montowany od wewnętrznej strony prowadnicy jest całkowicie niewidoczny. Dzięki niemu drzwi delikatnie suną, gdy je otwieramy i zamykamy, a płynne prowadzenie drzwi przesuwnych typu barn door zwiększa komfort użytkowania, a także podnosi bezpieczeństwo. Stabilny system samodomykający się jest nieodzownym akcesorium do drzwi przesuwnych, który sprawia, że staję one niezwykle funkcjonalnym wykończeniem domu, biura czy restauracji.

Jakie akcesoria do drzwi przesuwnych można wykorzystać podczas montażu?

Wśród akcesoriów do drzwi przesuwnych znajdziemy uchwyty – rodzaj klamek, które nie tylko ułatwiają otwieranie i zamykanie drzwi, ale także stanowią integralny ich element. Podkreślają charakter, na jakim zależy inwestorowi – szeroki pochwyt kwadratowy doskonale wpisuje się w aranżację w stylu industrialnym czy loftowym, z kolei węższy odpowiednik będzie doskonale prezentował się w stylu minimalistycznym. Okrągły pochwyt do drzwi przesuwnych będzie natomiast ciekawym wykończeniem w ciepłych aranżacjach, inspirowanych stylem skandynawskim czy prowansalskim.

Akcesoria do drzwi przesuwnych – kompleksowa oferta WooDoo Design

Dbając o kompleksową ofertę, oprócz systemów drzwi przesuwnych oraz akcesoriów do drzwi przesuwnych, oferujemy również dolne prowadnice do drzwi przesuwnych – dzięki temu w jednym miejscu zamówisz wszystko, czego potrzebujesz do montażu naszych produktów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanej aranżacji wnętrz.